Barcelona sprowadzi Czygrynskijego z Szachtara


Obrońca Szachtara Donieck Dmytro Czygrynskij na dniach powinien zasilić FC Barcelona. Piłkarz podpisze z nowym klubem pięcioletni kontrakt.

"Powtórna ratyfikacja Traktatu niepotrzebna"


Postulowane przez czeskiego prezydenta Vaclava Klausa uzupełnienie Traktatu Reformującego Unię Europejską zastrzeżeniem, trwale wyłączającym obowiązywanie Karty Praw Podstawowych wobec Republiki Czeskiej, da się osiągnąć również bez wznawiania ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego - oświadczył szef prezydenckiej kancelarii Jirzi Weigl.

Litwa u progu epidemii grypy


Litwa znajduje się u progu epidemii grypy. Epidemię zamierza się ogłosić m.in. w Wilnie, a także w Olicie (Alytus) i Mriampolu, nieopodal granicy z Polską.

Wyrazy współczucia od patriarchów Kościołów prawosławnych


Patriarchowie Kościołów prawosławnych, rosyjskiego i aleksandryjskiego, Cyryl i Fiodor wyrazili wspólnie ból z powodu tragicznej śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Niemcy: Dwulatek przeżył upadek z 15 metrów


Dwuletni chłopiec z Herne (w zachodnich Niemczech) przeżył upadek z 15 metrów, po tym jak wypadł z okna mieszkania położonego na 5. piętrze - poinformowała niemiecka policja.

Żona premiera, ogrodnik i gosposie


Na szczytach izraelskiej polityki powstał osobliwy czworokąt, który przynosi same kłopoty. Tworzą go żona premiera, jej ogrodnik (były lub aktualny), dwie gosposie (na pewno byłe) i dziennik "Maariw". Cały układ szczerze się nie znosi.

Zdebel przeszedł operację kolana. Będzie długo pauzował


Piłkarz Bayeru Leverkusen Tomasz Zdebel przeszedł we wtorek operację łękotki. Według klubu, Polak będzie pauzował długo, a precyzyjniej daty wznowienia treningów nie podano.

Więcej ofiar molestowania w jezuickich szkołach


Afera o molestowanie uczniów w jezuickich szkołach zatacza coraz szersze kręgi. Dziesięć dni po ujawnieniu skandalu jednak nie wszystkie biskupstwa w Niemczech oferują pomoc ofiarom zakonników.

Bułgarscy celnicy udaremnili przemyt 80 kg heroiny


Ponad 80 kg heroiny o wartości co najmniej 3,6 mln euro skonfiskowali w środę bułgarscy celnicy na największym przejściu granicznym z Turcją Kapitan Andrejewo - poinformowało radio publiczne w Sofii.

W. Brytania: Ostateczne wyniki wyborów


Partia Konserwatywna - 306 mandatów, Partia Pracy - 258, Liberalni Demokraci - 57 i 28 mandatów dla innych partii - takie są opublikowane ostateczne wyniki czwartkowych wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii.

Ukradł tygrysa i 2 wielbłądy


Kanadyjska policja poszukuje złodzieja, który nieopodal Montrealu ukradł ciężarówkę z tygrysem i dwoma wielbłądami. Zwierzęta były w drodze z cyrku w Nowej Szkocji do ogrodu zoologicznego w Bowmanville (Ontario).

Niemcy nie wpuścili trenerów Orłów do samolotu


Z przygodami i 20-minutowym opóźnieniem przylecieli do Pyrzowic, po zgrupowaniu w Niemczech, polscy piłkarze. W Frankfurcie zostali dwaj trenerzy, masażysta i dziennikarz, bo zabrakło dla nich miejsca w samolocie.

Mateusz Ligocki może pojechać do Vancouver


Istnieje możliwość powiększenia reprezentacji Polski na rozpoczynające się 12 lutego w kanadyjskim Vancouver 21. Zimowe Igrzyska Olimpijskie o snowboardzistę Mateusza Ligockiego startującego w snowcrossie.

Francja: bombardowanie było "wielkim błędem"


Bernard Kouchner oświadczył, że Francja uważa za sprawę priorytetową wyjaśnienie okoliczności i definitywnego bilansu ofiar piątkowego ataku lotniczego NATO przeprowadzonego w pobliżu Kunduzu w Afganistanie.

Guti postanowił zostać w Realu, teraz chce grać w Interze


Zdecydowanie nie jest domeną Gutiego. Pomocnik Realu Madryt sam do końca nie wie, czy chce odejść z Santiago Bernabeu, czy pozostać tam do końca kariery. Zaledwie 48 godzin po deklaracji pozostania w "Królewskich" 33-latek stwierdził, że chce grać dla Interu Mediolan...

Starcia w Jerozlimie, policja w świętym miejscu


Na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie, w rejonie meczetu Al-Aksa, doszło rano do starcia izraelskiej policji z przybyłymi na modły Arabami - podaje izraelska rozgłośnia radiowa.

Dokumenty? "Nic nowego" A decyzja? "Przełom"


- Tę decyzję można nazwać przełomową - tak opublikowanie w internecie dokumentów dotyczących zbrodni katyńskiej przez Rosję skomentował prof. Andrzej Kunert, sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa.

Początek radykalnych zmian. Możliwy jest wariant białoruski


Wiktor Janukowycz dzisiaj po raz pierwszy odwiedzi Moskwę w randze prezydenta Ukrainy. Moskwa i Kijów już dały do zrozumienia, że jego oficjalna wizyta ma być początkiem radykalnych zmian w stosunkach dwóch krajów - czytamy w dzisiejszym wydaniu dziennika "Kommersant Ukraina"

Czerwony zbrodniarz usłyszy wyrok


Pierwszy proces trybunału sądzącego zbrodnie Czerwonych Khmerów dobiega końca po kilkumiesięcznych przesłuchaniach. Oskarżonym, który jako pierwszy stanął przed kambodżańskim wymiarem sprawiedliwości jest kierownik więzienia, w którym torturowano i mordowano więźniów.

Apel Sikorskiego i Bildta: zmniejszyć arsenał głowic


Szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski i jego szwedzki odpowiednik Carl Bildt wezwali we wtorek, we wspólnie opublikowanym na łamach dziennika New York Times artykule, do radykalnego zmniejszenia arsenału głowic taktycznych w Europie - czytamy w internetowym wydaniu NYT.

"Wsparcie Zachodu w walce z Al-Kaidą jest za małe "


Szef MSZ Jemenu Abu Bakr Abd Allah al-Kirbi powiedział, że jego kraj chce walczyć z Al-Kaidą i jest do tego zdolny, ale otrzymuje zbyt małe wsparcie od Zachodu - podał portal BBC News. Według ministra w Jemenie może być kilkuset członków Al-Kaidy i mogą oni planować nowe ataki.

77 zakładników w rękach piratów


Trzy tajlandzkie statki z 77 członkami załogi - tak wyglądał łup grasujących na Oceanie Indyjskim somalijskich piratów. O uprowadzeniu poinformowali we wtorek przedstawiciele urzędu morskiego Kenii i sił morskich UE, patrolujących szlaki żeglugowe.

Armstrong zaprzeczył oskarżeniom Landisa


Lance Armstrong odrzucił oskarżenia Floyda Landisa o to, że stosował doping. - To nasze słowo przeciwko jego - powiedział siedmiokrotny zwycięzca Tour de France.

Barcelona straciła Guardiolę i Ibrahimovicia


Josep Guardiola i Zlatan Ibrahimović zostali ukarani odsunięciem od jednego spotkania za czerwone kartki, jakie obejrzeli w czasie meczu Primera Division z Almerią, zakończonego remisem 2-2.

Rosyjska telewizja zaprezentuje "Katyń"


Telewizja państwowa Rossija, która w piątek wieczorem zaprezentuje "Katyń" Andrzeja Wajdy, podała, że po projekcji filmu w jej studiu odbędzie się dyskusja z udziałem wybitnych przedstawicieli rosyjskiego świata filmu, kultury i polityki.

znalezionych: 38686, strona 1 z 1548
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Zapraszam do mojego gabinety psychologa w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli potrzebny ci jest psycholog Piotrków Trybunalski zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu psychologicznego. Jako psycholog Piotrków Trybunalski pracuję od wielu lat i przyjmuję moich pacjentów w Piotrkowie Trybunalskim i Łodzi. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracując jako psycholog Piotrków Trybunalski i od początku mojej praktyki jako psycholog Piotrków Trybunalski pomogłem już wielu pacjentom. Swoich pacjentów jako psycholog Piotrków Trybunalski przyjmuję zarówno prywatnie jak i w placówkach państwowych.